Specjalista w Serwisie Gwarancyjnym 107 views1 application

Opis stanowiska:

  • nadzór nad realizacją prac związanych z usterkami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi – współpraca z inżynierami budowy
  • nadzór w zakresie poprawności dokonywania realizacji gwarancji umów dotyczących inwestycji
  • prowadzenie spraw związanych z przyjmowaniem, ewidencjonowaniem i weryfikacją oraz koordynowaniem zgłoszeń usterek oraz potwierdzeń ich usunięcia
  • kontakt i prowadzenie działań z Administratorami inwestycji, zespołami budowy oraz z klientami
  • sprawowanie wielobranżowego dozoru technicznego nad realizacją robót naprawczych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • preferowane doświadczenie w branży budowlanej/deweloperskiej
  • dobra znajomość pakietu Ms Office
  • dobra organizacja pracy, rzetelność oraz zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie deweloperskiej o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

More Information