Stażysta/ Stażystka w Dziale Utrzymania Ruchu (f/m/x) 122 views2 applications

Solina Coatings Poland jest wiodącym dostawcą panierek i marynat dla przemysłu spożywczego na całym świecie.

Do naszej fabryki w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukujemy Kandydatek/ Kandydatów na stanowisko:

STAŻYSTKA/ STAŻYSTA W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU (f/m/x)

Zadania:

  • dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych podczas wykonywania codziennych obowiązków
  • mapowanie procesów produkcyjnych, stosowanie narzędzi Lean Manufacturing
  • tworzenie planów przeglądów prewencyjnych dla maszyn i urządzeń
  • udział w zespołach projektowych, realizacja dodatkowych zadań związanych z modyfikacjami maszyn i procesów
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej, tworzenie standardów i instrukcji
  • prowadzenie analiz awarii i podejmowanie akcji korygujących
  • współpraca z innymi działami firmy
  • zamawianie niezbędnych części zamiennych i kontakt z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:

  • student lub absolwent kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji lub innych studiów inżynierskich.
  • motywacja i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • chęć nauki i szkoleń
  • mile widziane: książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych, podstawy znajomości sterowników PLC

Oferujemy:

  • przyjazne i bezpieczne środowisko pracy
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość rozwoju i awansu w nowoczesnej fabryce (w tym techniczne szkolenia zewnętrzne w renomowanych centrach szkoleniowych w Polsce).
  • elastyczny czas pracy

W celu aplikowania proszę o umieszczenie w CV niniejszej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solina Coatings Poland z siedzibą w Nowej Wsi Wrocławskiej dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Stażysty w Dziale Utrzymania Ruchu (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA

Administrator

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Solina Coatings Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Wsi Wrocławskiej ul. R. Chomicza 13a, 55-080 Nowa Wieś Wrocławska, jako pracodawca.

Cel i podstawy przetwarzania

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Solina Coatings Poland Sp. z o.o. będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami prawa pracy: 221 § 1 Kodeksu pracy.

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcą Państwa danych osobowych będą Pracownicy oraz Współpracownicy Solina Coatings Poland Sp. z o.o. upoważnieni do przetwarzania danych osobowych oraz upoważnieni pracownicy Bowman Ingredients Ltd. z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Arlesey Road, Ickleford, Hitchin, Hertfordshire, SG5 3UN.

Okres przechowywania danych

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane przez okres 1 roku od zakończenia procesu rekrutacji. W uzasadnionych przypadkach, szczególnie w celu ochrony przed ewentualnymi roszczeniami Państwa dane mogą być przechowywane przez okres do 3 lat.
W przypadku wyrażonej zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane przez 3 lata.

Prawa osób, których dane dotyczą

Mają Państwo prawo do:
1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
4) prawo do usunięcia danych osobowych;
5) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa)

Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

More Information