Automatyk 322 wyświetleń4 applications

Zakres obowiązków

  • Wspieranie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów związanych z naprawą maszyn,
  • Budowa i modernizacji maszyn oraz systemów automatyki
  • Udział w montażu i rozruchu nowych maszyn i urządzeń,
  • Nadzór i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • Wyceny projektów

Oferujemy

  • Umowę o pracę – po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),
  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,
  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive,
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy,
  • Darmowy parking dla pracowników, udogodnienia dla rowerzystów,
  • Atrakcyjny system premii miesięcznych i kwartalnych oraz nagród kwotowych i rzeczowych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: MultiSport, opieka medyczna, atrakcyjna oferta obiadowa, bony świąteczne, szeroki pakiet ubezpieczenia grupowego na życie.

Wymagania

  • Wykształcenie: inżynier/technik automatyk/elektryk/elektronik
  • Umiejętność programowania systemów automatyki (sterowników PLC, paneli operatorskich itp.),
  • Znajomość przemysłowych systemów sterowania i techniki napędów elektrycznych
  • Doświadczenie w pracy przy utrzymaniu lub projektowaniu systemów automatyki
  • Znajomość sieci przemysłowych Profibus, Profinet
  • Znajomość robotów przemysłowych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziana umiejętność tworzenia schematów elektrycznych w środowisku EPLAN
  • Uprawnienia SEP do 1 Kv
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.