C++ Developer Infotainment 53 wyświetleń3 applications

Zakres obowiązków

  • Będziesz pracować nad takimi tematami jak oprogramowanie systemowe, systemy nawigacji, Bluetooth, WLAN, multimedia, przeglądarki i usługi online
  • Będziesz dostępny jako kompetentna osoba kontaktowa (m/k/d) dla naszych klientów i międzynarodowych dostawców oprogramowania
  • Będziesz programować aplikacje informacyjno-rozrywkowe i koordynować interfejsy
  • Będziesz również korzystać z naszych własnych ram do tworzenia testów naszego własnego oprogramowania w celu zapewnienia jego jakości.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Oferujemy urlop okolicznościowy, dodatek przedszkolny, premie jubileuszowe
  • Elastyczne godziny pracy dzięki elastycznemu czasowi pracy, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Elastyczność dzięki możliwości hybrydowego modelu pracy
  • Dalsze programy szkoleniowe oferowane przez nasz wewnętrzny instytut ABLE Academy

Wymagania

  • Posiadasz dyplom z informatyki lub elektrotechniki, praktykę jako specjalista IT lub porównywalne kwalifikacje
  • Masz doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku C++
  • Znajomość programowania wielowątkowego i asynchronicznych interfejsów komunikacyjnych jest dodatkowym atutem
  • Specjalistyczna wiedza w dziedzinie infotainment jest również pomocna
  • Umiejętność posługiwania się językiem niemieckim i angielskim w międzynarodowym środowisku.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.