Developer HMI 56 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania w obszarze HMI dla naszego portfolio produktów
  • Implementacja interfejsu użytkownika wraz z połączeniem backendowym
  • Przeprowadzanie testów podczas rozwoju
  • Rejestrowanie i uszczegóławianie wymagań w ścisłej współpracy z projektantami Rozwój oprogramowania dla interfejsu człowiek-maszyna – HMI
  • Walidacja oprogramowania HMI za pomocą testów jednostkowych i zautomatyzowanych testów GUI oraz wsparcie dla testów integracyjnych i systemowych bezpośrednio na maszynie
  • Koordynacja, projektowanie i dalszy rozwój modułowej architektury oprogramowania HMI, definiowanie interfejsów i procesów inżynierii oprogramowania HMI.

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Oferujemy urlop okolicznościowy, dodatek przedszkolny, premie jubileuszowe
  • Elastyczne godziny pracy dzięki elastycznemu czasowi pracy, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Elastyczność dzięki możliwości hybrydowego modelu pracy
  • Dalsze programy szkoleniowe oferowane przez nasz wewnętrzny instytut ABLE Academy

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji oprogramowania dla wbudowanych interfejsów HMI/wyświetlaczy (C++, Qt/QML, Qt dla MCU, Figma, …)
  • Doświadczenie z wbudowanymi systemami Linux (np. Yocto)
  • Doświadczenie w dziedzinie inżynierii oprogramowania i inżynierii wymagań będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość samochodowych systemów magistrali (CAN, LIN, BroadR-Reach, …) i protokołów komunikacyjnych (J1939, CANopen, UDS, DoIP …) będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.