Inżynier budownictwa 1020 wyświetleń1 application

Oferta wygasła

Firma AMP Partners Sp. z o.o.

poszukuje inżyniera budownictwa do pracy we Wrocławiu w ramach zatrudnienia na umowę o pracę

Zakres obowiązków

Wsparcie dla Kierownika Projektu i Inspektorów Nadzoru: -Przygotowania i administrowania dokumentami budowy, -Sporządzanie notatek ze spotkań i narad, -Dystrybuowanie korespondencji i dokumentacji związanej z budową do wszystkich uczestników Inwestycji, -Dyspozycyjność wobec Kierownika Projektu w celu pomocy przy archiwizacji wszelkiej dokumentacji, -Wsparcie przy realizacji podstawowych czynności procesu inwestycyjnego.

Wymagania

-wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa, -język angielski -znajomość AutoCAD, pakietu MS Office, -mile widziana umiejętność kosztorysowania, -samodzielność i dobra organizacja pracy, -umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu, -zaangażowanie, sumienność, dokładność, -komunikatywność, -dyspozycyjność, -prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Więcej informacji

  • Ta oferta już wygasła!