Inżynier budowy 74 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji budowy,
  • nadzór nad pracami budowlano-konserwatorskimi,
  • przygotowanie obmiarów,
  • przygotowanie dokumentacji do rozliczenia podwykonawców,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych dla usług oraz materiałów zgodnie z procedurami wewnętrznymi,
  • przygotowanie zamówień materiałów oraz usług zgodnie z procedurami wewnętrznymi,
  • koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców i bieżący nadzór nad ich realizacją.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole w rejonie Jeleniej Góry i okolic.

Od kandydatów oczekujemy:

  • ukończonych studiów inżynierskich bądź magisterskich na kierunku budownictwo,
  • zainteresowania obszarem związanym z realizacją inwestycji w szczególności w zakresie obiektów zabytkowych,
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.