Junior Programista 68 wyświetleń12 applications

Alergeek Ventures to młoda firma IT Consultingowa specjalizująca się w technologiach frontendowych, oferująca ambitne projekty i możliwość nauki u boku najlepszych ekspertów w branży. Realizujemy innowacyjne rozwiązania w różnych sektorach, od rozrywki po zaawansowane technologie dla graczy pokerowych.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowisko Junior Programisty, które chcą rozpocząć swoją karierę w IT i rozwijać się w zakresie technologii frontendowych. Jest to doskonała okazja, aby zdobyć doświadczenie w pracy nad ciekawymi projektami, ucząc się od doświadczonych specjalistów.

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z zespołem projektowym nad rozwojem aplikacji frontendowych.
  • Tworzenie i optymalizacja komponentów UI z wykorzystaniem TypeScript.
  • Wsparcie w integracji aplikacji frontendowych z backendem (Node.js, Postgres).
  • Testowanie i debugowanie kodu, zapewnienie wysokiej jakości rozwiązań.
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu oraz przeglądach kodu.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość technologii frontendowych (HTML, CSS, JavaScript).
  • Znajomość TypeScript i Node.js (w stopniu podstawowym).
  • Chęć nauki i rozwoju w zakresie nowych technologii.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną oraz rozmowę z klientem (nasze projekty są często międzynarodowe)

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy nad realnymi projektami.
  • Wsparcie ze strony doświadczonych mentorów.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy, sprzyjającą rozwojowi i zdobywaniu nowych umiejętności.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.