Mechanik 126 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań prewencyjnych w oparciu o zakładowy plan TPM
  • Usuwanie awarii na maszynach obróbczych, linii galwanicznej i liniach montażowych
  • Diagnozowanie problemów technicznych oraz dokumentowanie analiz
  • Wspieranie działów konstrukcyjnych przy wdrażaniu nowych maszyn
  • Ciągle doskonalenie procesów produkcyjnych

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowane dojazdy do pracy
  • Program rekomendacji pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Preferencyjne pożyczki

Wymagania

  1. Wykształcenie techniczne
  2. Znajomość maszyn obróbczych CNC
  3. Wiedza z zakresu hydrauliki siłowej i pneumatyki
  4. Doświadczenie w relokowaniu maszyn i pracy z dużym ciężarem
  5. Znajomość podstaw TPM
  6. Doświadczenie w pracy z systemem LOTO będzie atutem
  7. Gotowość do pracy w podstawowym systemie czasu pracy z ruchomymi dniami wolnymi
  8. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.