Młodszy/-a Specjalist(k)a ds. baz danych w zespole Material Maintenance 96 wyświetleń9 applications

SSAB jest wiodącym na świecie wyspecjalizowanym producentem i dostawcą rozwiązań z zaawansowanej stali o wysokiej wytrzymałości oraz stali hartowanej i odpuszczanej, standardowych taśm, arkuszy i rur stalowych oraz rozwiązań konstrukcyjnych. Produkujemy wyłącznie gatunki stali o starannie opracowanych własnościach dla mocniejszych, lżejszych, bezpieczniejszych, łatwiejszych w obróbce, trwalszych, ekonomicznych i zrównoważonych zastosowań – w zależności od tego, która z własności jest na czele priorytetów użytkownika. Nasza nadchodząca, przełomowa technologia SSAB Fossil-free™ bez paliw kopalnych jest pierwszą od wieków prawdziwą transformacją w produkcji stali. Klienci SSAB na całym świecie będą nadal otrzymywać stal premium o wysokiej wytrzymałości, tylko dostosowaną do przyszłości.

Siedziby firmy znajdują się w Skandynawii i USA. Mamy zakłady produkcyjne w Szwecji, Finlandii i Stanach Zjednoczonych, a nasza zdolność produkcyjna to 8,8 mln ton stali rocznie. Dysponujemy również możliwością przetwarzania i wykańczania różnorodnych wyrobów stalowych na terenie Chin i szeregu innych krajów.

Sukces SSAB opiera się na naszym talencie do przyciągania i zatrudniania najbardziej wartościowych osób.

W globalnym centrum usług poszukujemy Kandydata/-ki na stanowisko:

Młodszy/-a Specialista/-ka w zespole Material Maintenance

Oferta daje możliwość poznania architektury i funkcjonalności systemów związanych z danymi podstawowymi klientów i dostawców grupy SSAB. Stażyst(k)a docelowo zajmie się zapewnianiem wysokiej jakości i centralizacji repozytorium danych podstawowych, świadcząc usługi dla klientów wewnętrznych grupy SSAB. Brzmi ciekawie? Dołącz i sam(a) spróbuj swoich sił!

Miejsce pracy: SSAB Global Business Services, Wrocław, ul. Wołowska 18

Zakres zadań:

  • Praca w systemach SAP ERP i SharePoint
  • Zarządzanie rekordami danych podstawowych materiału w systemie SAP
  • Rejestrowanie nowych i aktualizacja istniejących indeksów materiałowych, cenników, cen specjalnych, wielopoziomowych specyfikacji materiałowych na bazie wniosków online
  • Masowe wprowadzanie i aktualizowanie dużych wolumenów danych (transakcje SAP, LSMW, Winshuttle)
  • Generowanie i analiza raportów Excel w oparciu o system SAP
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów z różnych obszarów funkcjonalnych w modułach SAP
  • Wspieranie bieżących projektów i integracji systemowej
  • Pomoc w tworzeniu schematów procesów
  • Bieżąca współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z jednostkami biznesowymi w organizacji

Umiejętności, które utorują kandydatom drogę:

  • Dobra znajomość j. angielskiego (preferowany poziom B2 lub wyżej)
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel (np. VLookUp, Tabele Przestawne, Import from, Text to Columns, Remove Duplicates)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dbałość o detale, dotrzymywanie terminów i dokładność
  • Umiejętności organizacyjne, samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Dobry humor, komunikatywność i zapał do pracy w zespole 🙂
  • Znajomość środowiska SAP ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych, dynamicznych zadaniach z dostępem do nowoczesnych narzędzi technologicznych
  • Wymianę wiedzy i doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia współpracy, rozpoczęcie współpracy: sierpień/wrzesień 2024
  • Bezpłatne zajęcia języka angielskiego
  • Kartę MultiSport
  • Pakiet medyczny LuxMed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę
  • Przyjazne środowisko pracy, koleżeńską atmosferę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym

W związku z przepisami RODO, w przypadku przekazywania informacji o trwającej rekrutacji w SSAB Global Business Services, Kandydaci są zobowiązani do wyrażenia niezbędnej zgody do przetwarzania danych osobowych, aby ich aplikacje mogły zostać sprocesowane. Prosimy o dopisanie tej klauzuli do aplikacji.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.