Młodszy inżynier przygotowania produkcji (early career opportunity) 129 wyświetleń4 applications

Zakres obowiązków

  • Napędzać zmiany w obszarze produkcyjnym, maksymalizując wykorzystanie zdolności maszyn, doskonalić przepływy materiałowe oraz ulepszać stanowiska pracy i ich ergonomię;
  • Likwidować marnotrawstwa (MUDA) w produkcji, optymalizować logistykę wewnętrzną, przewodzić zmianom organizacyjnym i layoutowym;
  • Zwiększać efektywność zużycia materiałów produkcyjnych;
  • Uczestniczyć w akcjach HOSHIN, 5S, czy SMED;
  • Uczestniczyć we wdrażaniu nowoczesne rozwiązania zarządzania produkcją i digitalizacji procesu;
  • Pracować z systemem SAP, kontrolować stany magazynowe oraz analizować ruchy materiałowe;
  • Tworzyć dokumentację produkcyjną (FMEA, Flow Chart, SP, IP, HSE etc.);

Oferujemy

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS

  • Fabryka Młodych Talentów to kolejna edycja płatnego programu stażowego dla ambitnych absolwentów i studentów studiów wyższych
  • Praktycznie wdrożymy Cię od podstaw w rolę Inżyniera Przygotowania Produkcji w dużym przedsiębiorstwie w przemyśle samochodowym. Fabryka Młodych Talentów oferuje 15-sto miesięczną umowę o pracę
  • 4 z 5 umów w ramach Fabryki Młodych Talentów owocuje kontynuacją współpracy na samodzielnym stanowisku inżyniera lub specjalisty
  • Twój zakres odpowiedzialności i wpływu będzie zwiększał się wraz ze zdobywanym doświadczeniem, Twoimi kompetencjami i predyspozycjami
  • Gwarantujemy trwały rozwój kluczowych kompetencji technicznych, dzięki angażowaniu Cię w ciekawe projekty. Dodatkowo, dysponujemy bogatą ofertą szkoleń
  • W pracy będziesz miał wiele okazji do korzystania z języka angielskiego. Natomiast po pracy, będziesz mógł skorzystać z dedykowanych kursów językowych z native speaker’em

Wymagania

  • Studiujesz lub ukończyłeś/aś studia wyższe (ZIP lub pokrewne),
  • Rozumiesz praktyczny wymiar Lean manufacturing,
  • Posługujesz się j. angielskim,
  • Dobrze obsługujesz MS Excel (tj. na start poziom PivotTable, countifs, vlookup),
  • Możesz podjąć pracę w pełnym wymiarze czasu,
  • Dobrze czujesz się w pracy zespołowej, jesteś otwarty/a na nowe pomysły i lubisz zmiany.

Mile widziane

  • Znajomość AutoCAD lub MS Visio.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.