Młodszy Inżynier / Specjalista ds. technicznych 192 wyświetleń6 applications

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług eksploatacji i utrzymanie ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, w tym również zajmujemy się utrzymaniem węzłów i sieci ciepłowniczych na terenie Wrocławia
Zakres obowiązków
  • Zapewnienie niezawodnego funkcjonowania infrastruktury dostawy ciepła
  • Kontrola stanu technicznego, przeglądy, konserwacja oraz regulacje pracy węzłów cieplnych
  • Organizowanie i nadzór nad realizacją prac remontowych oraz awaryjnych na węzłach
  • Planowanie prac konserwacyjnych , remontowych , usuwanie awarii
  • Bieżąca współpraca z klientem, odbiorcami ciepła oraz UDT

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)
  • Prywatna opieka medyczna Medicover, preferencyjne warunki ubezpieczenia
  • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechanika, energetyka) lub studenci ostatniego roku studiów
  • Wymagamy dobrej znajomości programu MS Word, MS Excel
  • Komunikatywność, sumienność, skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • Atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego
  • Idealny kandydat dobrze czuje się w pracy zespołowej, ma proaktywną  postawę, jest optymistyczny i chętny do nauki oraz wyznaje pogląd „Sky is the limit”

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.