Młodszy Kierownik Utrzymania Ruchu – program wdrożeniowy 110 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych, lepszych sposobów naprawy maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Utrzymywanie zdolności produkcyjnej parku maszynowego, w ścisłej współpracy z SV oraz Inżynierami Przygotowania Produkcji
  • Czynny udział w pracach serwisowych, koordynowanie prac serwisów zewnętrznych w zakresie utrzymania ruchu i modyfikacji maszyn
  • Planowanie zaopatrzenia na części zamienne, śledzenie użycia części zamiennych
  • Analizowanie słabych punktów w swoim obszarze oraz inicjowanie działań korygujących i doskonalących
  • Utrzymywanie i aktualizowanie dokumentacji stosowanej przez Utrzymanie Ruchu

Oferujemy

    • Wdrożymy Cię od podstaw w rolę Kierownika Sekcji Technicznej
    • Na początku współpracy nie będziesz pełnił zwierzchnictwa nad zespołem
    • Twój zakres odpowiedzialności i wpływu będzie zwiększał się wraz ze zdobywanym doświadczeniem, Twoimi kompetencjami i predyspozycjami
    • Choć wierzymy, że najlepszym sposobem na trwały rozwój kompetencji liderskich jest realizacja własnych projektów, dysponujemy bogatą szkoleń miękkich, kierowniczych i technicznych
    • Poznasz nowoczesny park maszynowy, oparty o rozwiązania high capacity

    Oferujemy:

    • System premiowy
    • Opieka medyczna Luxmed
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Stołówka pracownicza
    • Świadczenia świąteczne
    • Program emerytalny PPE
    • Pakiet szkoleń
    • Nagrody jubileuszowe
    • Karta Multisport
    • Inne Benefity z ZFŚS

Wymagania

  • Status absolwenta, bądź studenta studiów wyższych (preferowane kierunki techniczne, związane z mechaniką, budową maszyn, elektryką, lub pokrewne) [warunek konieczny]
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację [warunek konieczny]
  • Biegła obsługa komputera – w szczególności MS Excel
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu (8h)
  • Zorientowanie na dostarczanie wyników – zwłaszcza poprzez proaktywne poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Otwartość na pracę zespołową i umiejętność efektywnej pracy w szybko zmieniającym się środowisku

Mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Nie posiadasz? Bez obaw, wdrożymy Cię w zawód 🙂
  • Doświadczenie w dziale technicznym w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia UDT / SEP

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.