Młodszy Koordynator Projektów Prototypowych (Program Rozwojowy) 144 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie raportów po testach
  • Kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • Monitorowanie harmonogramu projektu (m.in. raportowanie, koordynacja i poprawność dokumentacji).
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień
  • Udział w analizach wykonalności prototypu – określanie punktów blokujących i ich rozwiązywanie
  • Koordynacja i organizacja pracy zespołu projektowego, zarządzanie harmonogramem, organizacja wysyłek

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego (mile widziane)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywne nastawienie, otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Karta Multisport
  • Darmowe kursy językowe
  • Szkolenia techniczne
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.