Akademickie Liceum Ogólnokształcące im. Witelona w Legnicy poszukuje nauczyciela fizyki do pracy od nowego roku szkolnego 2026/2027. Oferujemy: zatrudnienie w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym, możliwość rozszerzenia etatu o dodatkowe 8 godzin dydaktycznych w Technikum Akademickim, łącznie 26 godzin dydaktycznych realizowanych w dwóch szkołach, pracę w szkołach funkcjonujących w tym samym budynku, prowadzonych przez ten sam Organ Prowadzący, co zapewnia wygodną organizację pracy, przyjazną atmosferę, wsparcie dyrekcji oraz możliwość rozwoju zawodowego.
– kwalifikacje do nauczania fizyki zgodnie z obowiązującymi przepisami,
– zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność pracy z młodzieżą.
Prowadzenie zajęć dydaktycznych z fizyki w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym im. Witelona w Legnicy zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Możliwość realizacji dodatkowych godzin dydaktycznych z fizyki w Technikum Akademickim. Do obowiązków należy również prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, współpraca z rodzicami i nauczycielami oraz wykonywanie zadań wynikających z przepisów prawa oświatowego i statutu szkoły.
zatrudnienie od 1 września 2026 r., możliwość realizacji łącznie 26 godzin dydaktycznych (18 godzin w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym im. Witelona w Legnicy oraz 8 godzin w Technikum Akademickim), pracę w dwóch szkołach funkcjonujących w jednym budynku i prowadzonych przez ten sam Organ Prowadzący, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony dyrekcji oraz zespołu nauczycieli, możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia kwalifikacji.
Więcej informacji
- Poziom stanowiska specjalista
- Wymiar godzinowy pełen etat
- Proponowane wynagrodzenie powyżej 5000zł brutto USD more-than-5000zl Miesiąc
- Preferowana dyscyplina nauki fizyczne
- Preferowany wydział Wydział Mechaniczno-Energetyczny, Wydział Mechaniczny, Wydział Podstawowych Problemów Techniki, Wydział Elektroniki, Fotoniki i Mikrosystemów, Wydział Matematyki
- Języki język polski
- Wymagane doświadczenie brak
- Wymagane dokumenty CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela fizyki, kopie dokumentów potwierdzających stopień awansu zawodowego, kwalifikacje pedagogiczne, zaświadczenie o niekaralności oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.
- J.polski wymagany tak
- Oferta dostępna również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności tak

