Oferta Stażu/ Praktyk Budowlanych 135 wyświetleń5 applications

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z kadrą budowy na wskazanej inwestycji;
  • Zapoznanie się z specyfiką pracy na budowie;
  • Kontrola przebiegu dokumentów na budowie;
  • Wykonywanie podstawowych zadań zleconych przez zespół na budowie;

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowany kierunek budownictwo);
  • Terminowość i samodzielność w działaniu;
  • Biegła znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • Pozytywne podejście oraz zaangażowanie, chęć do zdobywania wiedzy z zakresu budownictwa.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu branży budowlanej.

Oferujemy:

  • Interesujący i odpowiedzialny staż /praktykę w polskiej firmie budowlanej działającej na rynku wrocławskim;
  • Staż /praktykę przy ciekawych inwestycjach;
  • Wsparcie zespołu i kierownictwa budowy, który wprowadzi Cię  w zakres wykonywanych zadań;
  • Możliwość przedłużenia współpracy oraz rozwoju ścieżki zawodowej w naszej firmie;
  • Uzyskanie doświadczenia przy realizacji projektów budowlanych.

Szukasz doświadczenia? Aplikuj!

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.
Wyślij mi e-mailem takie oferty pracy