Zakres obowiązków

  • wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych (typu malowaniem ścian, szpachlowanie)
  • obsługa elektronarzędzi (typu młotowiertarka)
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz wykonywanie bieżących konserwacji
  • wykonywanie prac ziemnych na potrzebę danej inwestycji
  • pomoc przy załadunku i rozładunku materiałów budowlanych
  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości i porządku
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych zgodnie z wytycznymi i procedurami obowiązującymi na budowie
  • przestrzeganie przepisów BHP i wykonywanie prac zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub umowę zlecenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • System premiowy – uzależniony od wyników

  • Elastyczne podejście do pracownika

  • Możliwość przyuczenia do zawodu

Wymagania

  • doświadczenie ogólnobudowlane
  • sprawność fizyczna i gotowość do wykonywania ciężkiej pracy
  • znajomość podstawowych materiałów budowlanych i technik budowlanych
  • umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność (znajomość języka angielskiego/ polskiego min u 1 osoby na team (5 osób))
  • umiejętność obsługi podstawowego sprzętu budowlanego
  • gotowość do pracy w delegacji
  • doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego (mile widziane)
  • brak nałogów
  • dodatkowym atutem jest posiadanie prawo jazdy kat. B

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.