Praktykant w Dziale Instalacji Gazów Medycznych 1037 wyświetleń4 applications

Zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w realizacji projektów instalacji gazów medycznych – montażu światowej klasy urządzeń medycznych

  • Udział w procesie kompletowania dokumentacji realizowanych projektów

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w firmie INMED S.A., działającej w niszowej, perspektywicznej i pożądanej branży medycznej
  • Odbycie praktyk w przyjaznym miejscu blisko Leśnicy k/ Wrocławia
  • Możliwość zatrudnienia po okresie praktyki na kolejny okres

Wymagania

  • Jesteś studentem wydziału Inżynierii Środowiska, najlepiej o specjalności Klimatyzacja, Ogrzewnictwo i Instalacje Sanitarne

  • Pragniesz poznać pracę w branży medycznej, która służy społeczeństwu poprzez dostarczanie światowej klasy urządzeń medycznych

  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Pożądane zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Chętnie przyjmiemy obcokrajowców ze znajomością języka polskiego

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.