Praktykant w dziale Utrzymania Ruchu 39 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków

  • Przegląd/aktualizacja dokumentacji (instrukcji) działu Utrzymania Ruchu
  • Wsparcie działu Utrzymania Ruchu w bieżących naprawach (mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych)
  • Nadzorowanie terminów przeglądów maszyn obróbczych i linii montażowych
  • Przygotowywanie (sporządzanie) prezentacji
  • Uporządkowanie archiwum działu
  • Dekretacje części zamiennych

Oferujemy

  • Płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie,
  • Dofinansowaną kartę Multisport,
  • Dofinansowane obiady,
  • Możliwość zdobycia cennych doświadczeń w międzynarodowej firmie.

Wymagania

  • Aktywny status studenta,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Dyskrecja, zdolności komunikacyjne,
  • Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.