Praktyki letnie w Dziale Technicznym 118 wyświetleń4 applications

Dołącz do Grupy PCC! Zdobywaj z nami swoje pierwsze doświadczenia zawodowe!

Dział Techniczny – Czym będziesz się zajmować?

  • wsparciem w zakupie materiałów i usług w zakresie prowadzonych prac modernizacyjnych i inwestycji
  • poznasz proces planowania i nadzoru nad pracami remontowymi podległych instalacji produkcyjnych
  • zdobędziesz wiedzę z zakresu opracowywania potrzeb remontowych, sporządzaniu protokołów odbiorowych
  • dowiesz się jak sprawować nadzór nad dokumentacją techniczną i ruchową
  • weźmiesz udział w aktualizowaniu bazy urządzeń w SAP R/3 PM

Oferujemy

  • możliwość odbycia praktyk letnich
  • szkolenia wewnętrzne
  • referencje po odbyciu praktyk
  • współpraca ze specjalistami
  • ambitne zadania
  • praca w zgranym zespole

Wymagania

  • status studenta lub absolwenta
  • chcesz się uczyć i rozwijać
  • jesteś otwarty i zaangażowany
  • masz chęć do zdobywania nowych doświadczeń zawodowych
  • lubisz pracę zespołową
  • jesteś dostępny/a m.in. 25 godzin tygodniowo

Wejdź z nami w reakcję, czekamy na Twoje CV!

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.