Praktyki_Administracja/Dokumentacja/Spedycja_Oleśnica 348 wyświetleń1 application

Oferta wygasła

Omida Group to czołowa polska firma z branży TSL. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. diamenty Forbesa. W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osób na praktyki do działów:

 

                                                                              Spedycja (oddział Oleśnica)

                                                           Administracja/Dokumentacja (oddział Oleśnica)

Szukamy:

  • osób, które chcą się rozwijać,
  • osób zmotywowanych, gotowych do działania,
  • osób posiadających wysoka kulturę osobistą i etykę,
  • osób chętnych do rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności.

 

Osoba na praktykach na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • pomoc w realizacji działań działu (nauczymy Cię tego),
  • proste prace administracyjno-biuro.

 

Zapewnimy Ci:

 

  • szacunek przełożonego w czasie praktyk,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • dopasowanie praktyk do studiów.

 

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zapraszamy do aplikowania.

 

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Omida Group. al. Grunwaldzka 472, 80-236 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa – Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.
Każda CV powinna mieć poniższą klauzurę:

’Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Więcej informacji

  • Ta oferta już wygasła!
Wyślij mi e-mailem takie oferty pracy
Udostępnij tę ofertę