PrestaShop Developer 82 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • tworzenie oraz rozbudowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop,
  • testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • tworzenie dedykowanych modułów i ich optymalizacja,
  • utrzymanie dokumentacji projektowej i technicznej,
  • integracja z zewnętrznymi systemami płatności oraz dostaw.

Oferujemy

  • umowa B2B,
  • praca na pełny etat,
  • narzędzia pracy – gwarantujemy niezbędne narzędzia do wykonywania pracy/usług,
  • budżety szkoleniowe,

Wymagania

  1. bardzo dobra znajomość PHP, HTML5, JavaScript, CSS,
  2. znajomość frameworków front-endowych (m.in. Bootstrap),
  3. doświadczenie we wdrożeniach i obsłudze CMS PrestaShop,
  4. znajomość relacyjnych baz danych SQL,
  5. znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  6. bardzo dobra umiejętność rozwiązywania problemów,
  7. planowania oraz organizacji pracy własnej,
  8. dobrej znajomości dowolnego narzędzia do zarządzania projektami.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.