Specjalista ds. grafiki 101 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa graficzna spółki (m.in. projektowanie graficzne na różnych polach eksploatacji: online oraz DTP)
  • tworzenie projektów w różnych formatach, dla różnych mediów (druk, web, multimedia)
  • współtworzenie wydawnictw informacyjno–promocyjno-reklamowych w zakresie ofert handlowych
  • współpracę z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów i zamówień
  • wsparcie działu marketingu w tworzeniu spójnych kampanii promujących Spółkę

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się programami graficznymi: Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, dodatkowym atutem będzie znajomość programu Adobe Premier Pro
  • znajomość trendów oraz technik projektowania graficznego
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • benefity pracownicze m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ulga transportowa na przejazdy pociągami
  • możliwość rozwoju zawodowego

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.