Specjalista ds. Obsługi Czatu z j.norweskim/łotewskim/estońskim/słowackim/słoweńskim/bułgarskim 47 wyświetleń

CCIG GROUP to największa firma w branży Call i Contact Center w Polsce.

Oto oferta pracy stworzona dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy osób posługujących się j.norweskim//łotewskim/estońskim/słowackim/słoweńskim/bułgarskim do Obsługi Czatu Klienta przy projekcie szybko rozwijającego się sklepu internetowego.. Zrób krok w kierunku swojej kariery i dołącz do nas już dziś!

Specjalista ds. Obsługi Czatu z j.norweskim/łotewskim/estońskim/słowackim/słoweńskim/bułgarskim

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania:

  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Klientów na czacie w j.norweskim/łotewskim/estońskim/słowackim/słoweńskim/bułgarskim,
  • Wsparcie Klienta na każdym etapie zakupu,
  • Przyjmowanie i procesowanie zwrotów oraz reklamacji,
  • Dbanie o jak najwyższą jakość obsługi.

Wymagania:

  • Znajomość języka norweskiego/łotewskiego/estońskiego/slowackiego/słoweńskiego/bułgarskiego na poziomie min. B2 lub wyższym,
  • Znajomość języka polskiego lub angielskiego na poziomie min. B2 lub wyższym (niezbędne do wzięcia udziału w szkoleniu),
  • Umiejętność szybkiego pisania,
  • Gotowość do pracy zmianowej – projekt pracuje 24/7, oczekujemy minimum 120h miesięcznie,
  • Umiejętność precyzyjnego i przejrzystego formułowania wypowiedzi w formie pisemnej,
  • Wysoka kultura osobista.

Mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem.

Oferujemy w zamian:

  • Gwarantowaną stawkę za każdą godzinę,
  • Pakiet wdrożeniowy, który pozwoli Ci w pełni samodzielnie realizować zlecone zadania,
  • Rozwojową pracę w międzynarodowym zespole;
  • Wsparcie trenerów oraz doświadczonego zespołu;
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach CCIG Group;
  • Możliwość dofinansowania dodatkowych benefitów tj.: Karta Multisport, Pakiet Medyczny, Ubezpieczenie na Życie;
  • Przyjazne i pełne szacunku miejsce pracy,
  • Owocowe czwartki;
  • Dostęp do biblioteczki, sali relaksu oraz karty rabatowej.

Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.