Specjalista ds. SEO i Content Marketingu  1022 wyświetleń

Oferta wygasła

Gunfire.com poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. SEO i Content Marketingu. Stanowisko będzie obejmowało samodzielną pracę nad tworzeniem, redagowaniem (zgodnie z zasadami SEO copywritingu)  i agregowaniem treści na potrzeby naszych serwisów internetowych, współpracą z zewnętrznymi agencjami SEO, monitorowanie efektów prac i raportowanie wyników. Osoba prowadząca dział będzie koordynowała prace pomiędzy działami ds. produktu i marketingu w celu integracji przygotowywanych treści. Będzie również odpowiedzialna za modyfikacje aktualnych tekstów oraz przygotowywanie, zlecanie i wprowadzanie tłumaczeń oraz za współpracę z zewnętrznymi agencjami SEO, realizację strategii SEO oraz koordynację i wdrażanie niezbędnych zmian w sklepach internetowych.

Zakres obowiązków

  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami SEO
  • Koordynacja wdrażania strategii SEO
  • Analiza i raportowanie działań
  • Opracowywanie treści do serwisów internetowych zgodnie z zasadami SEO
  • Korekta oraz edycja językowa, SEO i techniczna opisów produktów, artykułów na bloga i innych treści
  • Tworzenie treści marketingowych na potrzeby social media oraz serwisów internetowych
  • Współpraca z różnymi działami przy tworzeniu tekstów
  • Koordynacja prac kilku działów w ramach tworzonych materiałów
  • Przygotowywanie, zlecanie oraz wprowadzanie tłumaczeń treści
  • Wyszukiwanie i agregowanie materiałów
  • Integracja tworzonych treści z materiałami z innych serwisów Pracodawcy
  • Analiza i raportowanie o przebiegu i efektach działań

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej
  • umowa o pracę
  • szereg benefitów (Multisport, Luxmed, posiłki pracownicze, ubezpieczenia grupowe itd.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania
  • stabilną, pełną wyzwań pracę, w firmie będącej liderem branży
  • szkolenia i współpraca z najlepszymi agencjami w Polsce
  • możliwość rozwoju i kreowania własnej ścieżki zawodowej

Wymagania

  1. Minimum dwa lata pracy na stanowisku specjalisty SEO, dodatkowym atutem będzie zarządzanie zespołem SEO / content
  2. Znajomość narzędzi analitycznych pozwalających na ocenę efektów działań SEO
  3. Doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  4. Znajomość zasad SEO przy tworzeniu treści
  5. Umiejętność tworzenia treści marketingowych
  6. Umiejętność wyszukiwania i łączenia materiałów z wielu serwisów
  7. Pomysłowość, kreatywność przy tworzeniu treści
  8. Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie
  9. Mile widziana znajomość tematyki airsoftowej

Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji

  • Ta oferta już wygasła!