Starzy referent/-ka/Pracownik/-ca inżynieryjno – techniczny/-a 161 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z działalnością badawczo-dydaktyczną katedry, wynikających z posiadanych kwalifikacji zawodowych;
  • pomoc techniczna w prowadzeniu prac badawczych;
  • przygotowanie i obsługa techniczno-logistyczna zajęć dydaktycznych, zwłaszcza ćwiczeń laboratoryjnych, na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia;
  • opieka nad składem odczynników i sprzętem laboratoryjnym w katedrze;
  • zamawianie i odbiór drobnego sprzętu laboratoryjnego oraz odczynników chemicznych;
  • dbanie o czystość w laboratorium studenckim, pokoju przygotowawczym oraz innych pomieszczeniach laboratoryjnych przypisanych do katedry;
  • wykonywanie innych poleceń służbowych bezpośredniego przełożonego wynikających z charakteru świadczonej pracy.

Oferujemy

    • przestrzeń do testowania i realizacji własnych pomysłów;
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
    • realny wpływ na kształtowanie schematu pracy;
    • trzynastą pensję, premie i dodatek stażowy;
    • dofinansowanie do wypoczynku pracownika i członków rodziny;
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach;
    • atrakcyjną lokalizację z dobrym dojazdem

Wymagania

    • wykształcenie wyższe (kierunek:technologia żywności, chemia, chemika żywności, inżynieria chemiczna, analityka medyczna);
    • znajomość i umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
    • dobra organizacja pracy.
    • Mile widziane
      • otwartość i komunikatywność;
      • elastyczność;
      • umiejętność pracy zespołowej.

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy:

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.