Staż w dziale logistyki 90 wyświetleń1 application

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.
Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.
Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały (pow. trzebnicki)
W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową firmy, poszukujemy osób/y na stanowisko:
Stażysta w Dziale Logistyki w zakładzie w Ujeźdźcu Małym

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie przebiegu procesów magazynowych,
  • Nadzorowanie właściwego oznakowania magazynu oraz procesu inwentaryzacji,
  • Weryfikacja przesyłki pod kątem opakowań, wag i wymiarów,
  • Kontrola danych wprowadzanych do systemu SAP,
  • Wsparcie Kierownictwa w nadzorowaniu pracy podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na obszarach magazynowych w systemie 3-zmianowym / 4-brygadowym w naszym zakładzie w Ujeźdźcu Małym
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub kończysz studia na kierunku Logistyka, Zarządzanie lub Transport
  • Obsługa Pakietu MS Office, a szczególnie MS Excel nie jest dla Ciebie wyzwaniem,
  • Wiesz, że jedyną stałą jest zmiana, dlatego wykazujesz otwartość na wyzwania i potrafisz dostosować się do nowych warunków.
  • Posiadasz już pierwsze doświadczenie w obszarze logistyki.
  • Możesz pochwalić się znajomością SAP –  mile widziane

To oferujemy

  • Roczny płatny staż na umowę o pracę – wynagrodzenie od 5300 zł brutto!
  • Dedykowanego Mentora, który wraz z zespołem HR poprowadzi Cię przez cały staż
  • Przejrzystą i realną ścieżkę awansu na stanowisko Młodszego Specjalisty/tki lub Koordynatora/tki po ukończeniu stażu
  • Pokój w służbowym mieszkaniu lub dofinansowanie do wynajmu – 580 zł brutto/mc (jeśli jesteś zameldowany/a min. 70km od firmy)
  • Bezpłatną stołówkę, dofinansowaną kartę Multisport oraz prywatną opiekę Luxmed
  • Bony i bogate paczki świąteczne
  • Bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski
  • Program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)
  • Certyfikowane szkolenie dla Ciebie

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.