Studencka praktyka zawodowa – Praktykant w Dziale Utrzymania Ruchu 141 wyświetleń4 applications

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków

  • Ogólne zapoznanie się z strukturą i organizacją firmy.
  • Zapoznanie z zasadami i procedurami obowiązujących w DUR.
  • Przygotowywanie zleceń (Job Plan) i nadzór nad ich przepływem (ich jakości i trafności).
  • Planowanie czasu wykonania zlecenia.
  • Koordynacja działań pomiędzy działem produkcyjnym, a działem utrzymania ruchu wraz z informacją zwrotną o wykonanej pracy.
  • Optymalizacja organizacji magazynu pod kątem ilości części, obrotem częściami zamiennymi.
  • Monitorowanie głównych wskaźników DUR (KPI),
  • Udział w projektach związanych z niezawodnością i prowadzoną diagnostyką.

Oferujemy

  • Bezpłatną miesięczną praktykę, minium 3 dni robocze (24 godziny w tygodniu)
  • Elastyczne godziny pracy, dopasowane do praktykanta
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego z międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dobrą atmosferę w pracy

Wymagania

  • Chęć do odbycia bezpłatnej praktyki.
  • Znajomość budowy maszyn, zasad pracy i procesów zachodzących w maszynach.
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza arkusza Excel).
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
  • Myślenie analityczne, przygotowywania raportów, pracy w zespole. Gotowość do zdobywania i rozwijania nowych kwalifikacji, łatwość przyswajania wiedzy.
  • Ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.