Technik montażu – Legnica 343 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków

  • montaż wyposażenia mechatronicznego w produkowanych maszyn CNC zgodnie z dokumentacją techniczną
  • udział w projektach poprawiających jakość produkowanych wyrobów
  • aktywna współpraca z działami: konstrukcyjnym, technicznym, serwisem, logistyką
  • uruchomianie maszyn u końcowego odbiorcy, w zakładach przemysłowych na terenie całego kraju

Oferujemy

  • obszerny cykl szkoleń przygotowujący do pracy na opisywanym stanowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy i wzajemny szacunek

Wymagania

  • wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym
  • mile widziane doświadczeni na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw rysunku technicznego
  • umiejętności manualne
  • dyspozycyjność i gotowość pracy u klienta
  • prawo jazdy kategorii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • wyprawki dla dzieci
  • paczki świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • kurs języka angielskiego

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.