Technolog produkcji, laborant (farby, silikony, mieszaniny reaktywne PUR) 1368 wyświetleń3 applications

Oferta wygasła

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych receptur i procesów technologicznych w zakresie produkcji
  • Bieżąca kontrola jakości procesów produkcyjnych i rozwiązywanie problemów w tym zakresie
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej
  • Współpraca z kierownictwem w zakresie analizy problemów i błędów produkcyjnych
  • Analizy produkcyjne (wydajności, strat,)

Oferujemy

  • Realną perspektywę rozwoju kariery w obszarze nadzorowania procesu produkcji i budowanie działu
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie firm
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenia zdrowotnego
  • Cykliczne szkolenia techniczne i produktowe
  • Bieżące wsparcie Działu Technicznego, B+R, sprzedaży

Wymagania

Profil kandydata :

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki : inżynieria materiałowa, inżynieria chemiczna i procesowa lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość procesów produkcyjnych w zakresie powłok (farby) , silikonów i mieszanin reaktywnych (PUR).
  • Doświadczenie z pracą przy programach klasy ERP w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oczekiwania:

    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Wysoka kultura osobista oraz doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Wysoka, jakość pracy, terminowość i staranność
    • Kreatywność i inicjatywa w działaniu

Lokalizacja: Piaseczno

Więcej informacji

  • Ta oferta już wygasła!