Doradztwo zawodowe

Dzięki wsparciu naszych doradców zawodowych możesz:

  • stworzyć profesjonalne i skuteczne dokumenty aplikacyjne,
  • przygotować się do pierwszych spotkań z Pracodawcą poprzez symulacje rozmów kwalifikacyjnych,
  • poznać swoje mocne strony, talenty i obszary do doskonalenia za pomocą testów predyspozycji zawodowych oraz narzędzi coachingowych,
  • zdefiniować cele zawodowe i opracować indywidualny plan kariery,
  • zdobyć informacje na temat aktywnych metod poszukiwania pracy i praktyk,
  • otrzymać cenne wskazówki dotyczące zakładania własnej firmy.

Jakie narzędzia mamy w swojej ofercie?

  1. Test Insightful Profiler (iP121) Ludzie się pięknie między sobą różnią. Każda osoba posiada te same predyspozycje, ale o różnym nasileniu. Poznaj swoje zadatki. Dowiedz się co Cię (de)motywuje? Jakie kompetencje możesz rozwinąć? Czy(m) wyróżniasz się na tle innych i jaką rolę zespołową najchętniej wybierasz? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania rozwiąż iP121 i sprofiluj swoją osobowość zawodową.
  2. Test kompetencji społecznych SOFTSkill  Jakie posiadasz umiejętności miękkie? Które z nich są Twoim największym atutem, a które stanowią obszar do doskonalenia? Jeśli chcesz odpowiedzieć sobie na te pytania rozwiąż test SOFTSkill, który bada między innymi takie obszary jak nastawienie do pracy, stabilność emocjonalną, umiejętności interpersonalne czy motywację.
  3. Test kompetencji poznawczych MasterMIND Oprócz umiejętności miękkich dla pracodawcy liczą się również zdolności percepcyjne i analityczne. Jakie posiadasz kompetencje poznawcze? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć rozwiąż test MasterMIND, która bada m.in. takie obszary jak: zdolność rozwiązywania problemów, umiejętność uczenia się, myślenie abstrakcyjne, czy umiejętności analityczne.

Jak zapisać się na spotkanie z doradcą?

 

 Skorzystaj z bezpłatnej oferty doradztwa i już dziś zacznij swoją karierę!