TRWA NABÓR DO IV EDYCJI AKADEMII LIDEREK BIZNESU!

Akademia Liderek Biznesu to międzynarodowy program szkoleniowo-mentoringowy, prowadzony zdalnie, dążący do budowania osobistej i zawodowej dojrzałości młodych kobiet.

Program łączy działania marketingowe, komunikacyjne, wizerunkowe z procesem rozwoju osobistego. Celem jest podniesienie kompetencji kobiet poprzez m.in.:
– Warsztaty międzynarodowe – zdalne warsztaty ze specjalistami i specjalistkami z obszaru CEE, z Alumnami Fundacji oraz reprezentantami firm partnerskich
– Leadership evenings – zdalne spotkania z przedstawicielami top managementów firm partnerskich
– Proces rozwojowy – zdalne spotkania mentoringowe z obszaru budowania marki osobistej, światopoglądu i poczucia własnej wartości.

Kto może aplikować?
Kobiety każdej narodowości z krajów Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), posługujące się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym udział w programie – studentki ostatnich lat, lub absolwentki do 27 roku życia, kierunków studiów jak prawo, finanse, opieka medyczna, marketing, IT, energetyka, psychologia, ze szczególnym uwzględnieniem STEM (nauki ścisłe, technologia, inżynieria, matematyka). Działania kierowane są do młodych, przedsiębiorczych kobiet, aspirujących do zajmowania w przyszłości stanowisk menadżerskich oraz pełnienia roli liderek kształtujących środowisko pracy.

Termin rekrutacji – 31 lipca (23:59)

Dodatkowe informacje
Działania w projekcie (z wyłączeniem procesu rozwojowego) prowadzone są w języku angielskim.
Dla najlepszych Uczestniczek, po zakończeniu programu, przewidziane są trzymiesięczne, płatne staże w firmach partnerskich.
Udział w programie jest bezpłatny.

Zasady programu dostępne na stronie Fundacji wraz z formularzem aplikacyjnym