Ruszyła kolejna edycja badania Mój Idealny Pracodawca!

Mój Idealny Pracodawca to badanie, które ma na celu poznanie oczekiwań studentów wobec pracy i ich pracodawcy. Jest to kolejna od wielu lat odsłona badania, która ma realny wpływ na warunki zatrudnienia studentów i absolwentów
Politechniki Wrocławskiej.

Tegoroczna edycja prowadzona jest przez Koło Naukowe Project Management Group pod patronatem Biura Karier Politechniki Wrocławskiej. Project Management Group to zespół młodych, kreatywnych studentów i studentek, zafascynowanych obszarem zarządzania projektami.

Ankieta jest w pełni anonimowa. Zależy nam na Twoim zdaniu niezależnie od posiadanego doświadczenia. Odpowiedzi każdego studenta mają realny wpływ na wyniki badań, które są przekazywane pracodawcom i rekruterom.

Uczestnicy, którzy udostępnią w ankiecie swój adres e-mail mają szansę wygrać nagrody!
Nagrody:
Bluza PWr