BK UP! 2024 WIOSNA Harmonogram

Zasady udziału w programie

Cykl BK UP! jest przeznaczony dla studentów Politechniki Wrocławskiej. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

1. Możesz uczestniczyć w maksymalnie 3 szkoleniach stacjonarnych, realizowanych w ramach BK UP! Wyboru dokonujesz przy zapisach na zajęcia. Nadprogramowe zapisy usuwamy.
    2. Możesz wziąć udział we wszystkich szkoleniach on-line.
    3. Pierwszeństwo w zapisach mają studenci, którzy wzięli udział w ankiecie o potrzebach szkoleniowych. Jeśli wypełniając ankietę podaliście Wasz adres mailowy otrzymacie powiadomienie o uruchomieniu zapisów.
    4. Aby zapisać się na szkolenie, skorzystaj z rezerwacji udostępnionej przy każdym wydarzeniu.
    5. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc na szkoleniach stacjonarnych jest ograniczona.
    6. Jeśli nie możesz wziąć udziału w szkoleniu, na które się zapisałeś – zwolnij miejsce.
    7.  Wszystkie szkolenia w ramach BK UP! 2024 WIOSNA odbywają się w dniach 22.04- 26.04. 2024 r.
Nie odnaleziono wydarzeń!