Asystent / Młodszy specjalista / specjalista (ds. pomiarów emisji) 210 views1 application

ENVILAB-EKO Norbert Dąbrowski, laboratorium badań środowiskowych, akredytacja AB 1642, poszukuje pracowników w zakresie pobierania próbek/wykonywania badań/pomiarów w obszarze gazów odlotowych (emisja zanieczyszczeń pyłowo-gazowych do atmosfery). Oferujemy pracę terenowo-biurową. Pomiary terenowe wykonujemy na terenie całej Polski z dojazdem do Klienta. Praca w terenie polega na wykonywaniu badań emisji zanieczyszczeń pyłowo-gazowych, praca w halach przemysłowych, praca na dachach hal przemysłowych z uwzględnieniem zmiennych warunków atmosferycznych, praca najczęściej w zespołach 2, 3-osobowych. Praca w biurze polega na przygotowaniu dokumentacji w ramach prowadzonych badań terenowych.

Zakres obowiązków

Pobieranie próbek pyłowo-gazowych oraz badań emisji zanieczyszczeń do powietrza, w tym:

  • obsługa wyposażenia pomiarowego
  • pomiar strumienia objętości gazów odlotowych
  • pobieranie próbek pyłu do oznaczenia stężenia/emisji pyłu w gazach odlotowych
  • pomiar stężenia tlenków w gazach odlotowych (NOx, CO, SO2, O2, CO2)
  • pobieranie próbek do oznaczeń stężenia/emisji substancji chemicznych w gazach odlotowych
  • pomiar stężenia/emisji całkowitego węgla organicznego TVOC
  • pomiary temperatury, prędkości, ciśnienia, wilgotności, średnicy
  • transport sprzętu pomiarowego pomiędzy emitorami (punktami pobierania próbek)
  • bieżąca sprawdzanie i konserwacja wyposażenia pomiarowego
  • przygotowanie wyposażenia do pomiarów
  • wypełnianie kart terenowych z przeprowadzonych badań i pomiarów oraz pobierania próbek
  • przygotowanie dokumentacji w tym sprawozdania z przeprowadzonych badań terenowych

Oferujemy

  • Interesującą pracę w stabilnej finansowo grupie kapitałowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu, ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B (czynne, w tym prowadzenie samochodu dostawczego typu „bus” )
  • Brak lęku wysokości (praca na wysokości)
  • Obsługa podstawowych narzędzi tj. wkrętarka, wiertarka

Więcej informacji

  • Dział EMISJA
  • Poziom stanowiska asystent (osoby bez doświadczenia), młodszy specjalista/specjalista (osoby z doświadczeniem)

More Information