Elektryk 121 views

Zakres obowiązków

  • zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego;
  • wykonywanie bieżących napraw urządzeń i maszyn produkcyjnych;
  • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki;
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów elektrycznych maszyn i urządzeń;
  • udział w pracach wykonywania instalacji elektrycznych maszyn produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • czuwanie nad prawidłowym przebiegiem pracy urządzeń;
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur;
  • realizacja zadań w zgodzie z obowiązującymi normami i procedurami jakościowymi;
  • wykonywanie prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego;
  • udział w tworzeniu standardów UR.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy;
  • dofinansowanie posiłków;
  • prywatne ubezpieczenie grupowe na życie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pomoc w zakwaterowaniu dla osób zamiejscowych.

Wymagania

  1.  Wykształcenie elektryczne;
  2. Min. 3-letnie doświadczenie w dziale technicznym firmy produkcyjnej;
  3. Znajomość schematów elektrycznych;
  4. Uprawnienia SEP E1 w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV;
  5. Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w grupie;
  6. Zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność i rzetelność ;
  7. Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy: TAK

More Information