Inspektor Sekcji Ochrony Środowiska 2288 views2 applications

Job Expired

Zakres obowiązków

  1. Prowadzenie i koordynowanie spraw związanych z gospodarką odpadami w 2 WOG (prowadzenie ewidencji odpadów w systemie BDO, koordynowanie odbioru odpadów przez firmy zewnętrzne, uzyskanie decyzji na wytwarzanie odpadów).
  2. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów ochrony środowiska w 2 WOG (praca w terenie).
  3. Udział w przygotowaniu procedur w zakresie zamówień publicznych.
  4. Prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony środowiska dla pracowników Resortu Obrony Narodowej.
  5. Prowadzenie zestawień dot. opłat za korzystanie ze środowiska, urządzeń technicznych.

Oferujemy

  • Praca od pon. do czw.: 7:00 -15:30 oraz w pt. 7:00 – 13:00;
  • Na okresie próbnym: stawka zasadnicza: 2 950,00 zł + 5 % premii regulaminowej + dodatek stażowy.
  • Po okresie próbnym: stawka zasadnicza 3 050,00 + 5 % premii regulaminowej + dodatek stażowy.
  • Zakładowy Fundusz Świadczęń Socjalnych: Multisport, dofinansowanie do wypoczynku.
  • Obowiązuje Ustawa o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym sfery budżetowej.
  • Obowiązuje Ponadzakładowy Układ Zbiorowy Pracy dla Pracowników Wojskowych Jednostek Organizacyjnych  Sfery Budżetowej.

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe w zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami, pokrewne.
  2. Staż pracy – mile widziane doświadczenie w zawodzie.
  3. Umiejętność – obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość przepisów: ustawy o odpadach, prawo ochrony środowiska, prawo ochrony przyrody, prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy.
  4. Predyspozycje – analityczne myślenie, umiejętność pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów, obsługa urządzeń biurowych.
  5. Mile widziana obsługa programu SAP.

More Information

  • This job has expired!