Inżynier Budowy / Staż/ Praktyka 369 views

Job Expired

Zakres obowiązków

realizacja przebiegu budowy zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i dokumentacją techniczną pod nadzorem przełożonego,

wsparcie dla kierownika robót ( m.in. wykonywanie pomiarów, przygotowywanie dokumentacji)

przygotowywanie wykonywanych robót do odbioru,

nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP.

WYMAGANIA

średnie techniczne budowlane

absolwent szkoły wyższej, kierunki: budownictwo ogólne, drogowe, inżynieria środowiska, wodna, sanitarna

umiejętność obsługi sprzętów pomiarowych typu niwelator, płyta dynamiczna,

podstawowa wiedza z zakresu budownictwa drogowego,

dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,

obsługa MS Office (Excel, Word) Norma, AutoCad w stopniu bardzo dobrym,

prawo jazdy kat.B

wiedza z zakresu budownictwa

OFERUJEMY

staż/ praktyka  z możliwością przedłużenia współpracy

umowę zlecenie

zróżnicowane pełne wyznań zadania,

realizację ciekawych projektów budowlanych,

możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

niezbędne narzędzia pracy( komputer, niwelator)

przyuczenie do wykonywanych zadań.

More Information

  • This job has expired!