Praktyka/Staż u Dewelopera 655 views7 applications

Job Expired

Lokalizacja Wrocław

Spółka Eiffage Immobilier Polska

Zadania:

W ramach programu praktyki/stażu będziesz miał/ła okazję:

  • Aktywnie uczestniczyć w procesie realizacji inwestycji deweloperskich oraz przekazywania ich klientom
  • Wspierać dział development w analizie potencjalnych nieruchomości pod przyszłe projekty
  • Być członkiem zespołu profesjonalistów otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą

Wymagania:

Do programu praktyk pragniemy zaprosić osobę, która:

  • Jest studentem IV-V roku studiów na kierunku Budownictwo, Architektura, Zarządzanie Projektami lub pokrewne
  • Jest otwarta na nowe kontakty, a praca zespołowa to jej żywioł
  • Wykazuje proaktywną postawę i chce się rozwijać
  • Śmiało podejmuje wyzwania i lubi kiedy sporo się dzieje
  • Potrafi organizować pracę własną, jest rzetelna, terminowa i odpowiedzialna
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i wiedzy opartej na praktyce
  • Możliwość indywidualnego dopasowania okresu trwania, wymiaru i godzin praktyki
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Umowę odbycia płatnych praktyk
  • Zaświadczenie potwierdzające odbycie praktyki oraz referencje

Zainteresowane osoby proszę o składanie aplikacji .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do przesyłanych dokumentów następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o., mającej siedzibę przy ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania

More Information

  • This job has expired!