Inżynier Mechanik / Energetyk – Płatny Staż i Praca 275 views27 applications

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług eksploatacji i utrzymanie ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPIA, w tym również zajmujemy się utrzymaniem węzłów i sieci ciepłowniczych na terenie Wrocławia
Zakres obowiązków

Podczas odpłatnego stażu w Bilfinger będziesz mieć możliwość poznać na czym w praktyce polega praca Specjalisty technicznego ( w obszarze sieci lub węzłów), który na co dzień zajmuje utrzymaniem właściwego stanu technicznego infrastruktury ciepłowniczej.

Oferujemy

U nas stażysta od początku dostaje merytoryczne zadania oraz ma realną możliwość:

  • Nauczyć się opracowywania dokumentacji technicznej (koncepcyjnej, projektowej, odbiorowej, eksploatacyjnej) oraz wszelkiego rodzaju prac z zakresu aglomeracyjnych systemów ciepłowniczych (dystrybucji ciepła)
  • Brać aktywny udział w obsłudze ruchowej urządzeń ciepłowniczych w trakcie realizacji prac eksploatacyjnych, usuwania awarii, robót remontowych i inwestycyjnych,
  • Brać aktywny udział w dokonywaniu przeglądów, oględzin i konserwacji urządzeń ciepłowniczych, diagnozowania ich usterek oraz ich usuwania.
  • Asystować przy prowadzeniu projektów serwisowo – remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych (w tym poznać całą ścieżkę: od produkcji węzła cieplnego do jego wdrożenia w system ciepłowniczy)
  • Przygotowywać dokumentację poprojektową / powykonawczą.
  • Współpracować z podwykonawcami różnych branż i specjalizacji, własnymi ekipami wykonawczymi oraz Klientami.

Wymagania

  • Szukamy studentów ostatnich lat studiów o kierunku mechanicznym i energetycznym, mających rzetelną wiedzę na temat teoretycznych zagadnień związanych z branżą
  • Wymagamy dobrej znajomości programu MS Word, MS Excel
  • Oczekujemy dostępności minimum 3 dni w tygodniu
  • Atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego
  • Idealny kandydat dobrze czuje się w pracy zespołowej, ma proaktywną  postawę, jest optymistyczny i chętny do nauki oraz wyznaje pogląd „Sky is the limit”

Kontakt dla kandydatów z Ukrainy:

More Information