ASYSTENT PROJEKTANTA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 248 views1 application

INFORMACJE O FIRMIE
NIRAS oferuje kompleksowe projektowanie techniczne, zarządzanie inwestycjami oraz specjalistyczne doradztwo techniczne dla firm z sektora spożywczego, browarniczego, napojów, farmaceutycznego i zasobów odnawialnych. Projektując staramy się wykorzystywać najnowsze dostępne technologie przy jednoczesnym uwzględnieniu wymogów ochrony środowiska naturalnego. Nasze projekty realizowane są w zgodzie z obowiązującym prawem polskim i europejskim.
NIRAS stawia na kompleksową obsługę projektów, stąd każdy projekt realizowany jest przez zespół doświadczonych specjalistów typowanych przez kierownika w oparciu o zakres projektu.

OPIS STANOWISKA
Opracowywanie dokumentacji projektowej obiektów przemysłowych w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych, od koncepcji poprzez projekty budowlane i techniczne, do projektów wykonawczych
Wykonywanie rysunków technicznych, schematów i zestawień
Tworzenie i koordynacja modeli 3D, prowadzenia tras i koryt kablowych, rozmieszczenia urządzeń elektrotechnicznych
Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów.

WYMAGANIA
Wykształcenie techniczne o profilu elektrotechnika lub pokrewny
Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, przy projektach przemysłowych
Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i REVIT MEP (modelowanie 3D)
Znajomość programów branżowych np. Dailux
Znajomość języka angielskiego na poziomie technicznym
Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista

OFERUJEMY
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z myślą o długoterminowej współpracy
Pracę w zespole posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie projektowe i realizacyjne
Przyjazną atmosferę i warunki pracy
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dostęp do platformy LinkedIn Learning
Pracę z międzynarodowymi klientami
Współpracę z profesjonalnym, dynamicznym i zgranym zespołem ludzi

More Information