Administrator projektu BIM 76 views1 application

INFORMACJE O FIRMIE
NIRAS oferuje kompleksowe projektowanie techniczne, zarządzanie inwestycjami oraz specjalistyczne doradztwo techniczne dla firm z sektora spożywczego, browarniczego, napojów, farmaceutycznego i zasobów odnawialnych. Projektując staramy się wykorzystywać najnowsze dostępne technologie przy jednoczesnym uwzględnieniu wymogów ochrony środowiska naturalnego. Nasze projekty realizowane są w zgodzie z obowiązującym prawem polskim i europejskim.
NIRAS stawia na kompleksową obsługę projektów, stąd każdy projekt realizowany jest przez zespół doświadczonych specjalistów typowanych przez kierownika w oparciu o zakres projektu.

OPIS STANOWISKA
• Nadzorowanie obiegu dokumentów projektowych, w tym: dokumentacji projektowej, protokołów spotkań, rejestru zmian, dokumentów rozliczeniowych, raportów z realizacji prac, dokumentów odbiorowych, roszczeń, dokumentacji powykonawczej i jakościowej na platformie CDE/SharePoint;
• Śledzenie realizacji harmonogramu prac oraz terminowości obiegu dokumentów wymaganych procedurami zarządzania projektem w środowisku BIM;
• Weryfikacja jakościowa dokumentów projektowych co do zgodności ze standardami firmy / BIM;
• Współpraca z członkami zespołu projektowego i realizacyjnego;

WYMAGANIA
• Wykształcenie techniczne (poziom minimum inżynier);
• Doświadczenie w branży przy projektach dla budownictwa przemysłowego;
• Znajmomość oprogramowania CAD/BIM;
• Doświadczenie w procesach przepływu i archiwizacji dokumentacji;
• Sprawność pracy w zespole i organizacji pracy własnej;
• Umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustalonych standardów jakości;
• Predyspozycje do prowadzenia szkoleń, komunikatywność;
• Obsługa programów Office 365, AutoCAD;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;

OFERUJEMY
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z myślą o długoterminowej współpracy
Pracę w zespole posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie projektowe i realizacyjne
Przyjazną atmosferę i warunki pracy
Prywatną opiekę medyczną
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dostęp do platformy LinkedIn Learning
Pracę z międzynarodowymi klientami
Współpracę z profesjonalnym, dynamicznym i zgranym zespołem ludzi

More Information