Kierownik Techniczny Obiektu K/M 20 views

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne),
  • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług,
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie,
  • Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników,
  • Praca z dokumentacją techniczną budynku i urządzeń – zapewnienie ich aktualności i kompletności,
  • Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie,
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego: Multisport lub Medicover Sport,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS (“Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne),
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie na korzystnych warunkach,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków na stanowisku kierowniczym, mile widziane doświadczenie na wysokościowcach,
  • Znajomość podstaw prawa budowlanego,
  • Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń, elektrycznych, chłodniczych, PPOŻ. i niskoprądowych,
  • Uprawnienia min. SEP E i D gr. I, gr. II,
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy.

More Information