Młodszy mistrz produkcji – program stażowy 140 views1 application

Zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Mistrzami Produkcji, wsparcie w bieżących zadaniach
  • Analiza bieżących produkcyjnych wyzwań i czynny udział w tworzeniu rozwiązań
  • Wdrażanie działań korygujących i doskonalących
  • Dbałość o jakość i wydajność produkcji
  • Inicjowanie usprawnień i angażowanie zespołu
  • Tworzenie standardów i instrukcji stanowiskowych
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu

Oferujemy

  • Wdrożenie do przyszłej roli Mistrza Produkcji
  • Program rozwojowy w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie 2 zmianowym
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wykupienia karty MultiSport
  • System premiowy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • Program emerytalny
  • Świadczenia świąteczne
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Nagrody jubileuszowe
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Wymagania

  • Otwartość na pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Twoja inicjatywa do uczenia się, poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie całego zespołu
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznego prezentowania własnych pomysłów
  • Biegła obsługa komputera – szczególnie sprawnej obsługi MS Office- Excel, Power Point

More Information