Młodszy specjalista ds, Controllingu – program stażowy 137 views

Zakres obowiązków

  • Wspomaganie działu w procesie zamknięcia miesiąca oraz w raportowaniu do jednostki centralnej
  • Udział w przygotowaniu rocznego budżetu oraz krótkoterminowych prognoz finansowych
  • Sporządzanie i analizowanie bieżących raportów controllingowych na potrzeby zakładu
  • Udział w procesach kontroli wewnętrznej w ramach procedur grupowych

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wykupienia karty MultiSport
  • System premiowy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • Program emerytalny
  • Świadczenia świąteczne
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Nagrody jubileuszowe
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Wymagania

  • W trakcie studiów wyższych / studiów podyplomowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną, codzienną komunikację
  • Sprawna obsługa Ms Office, a w szczególności Excel i Power Point
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia
  • Podstawy wiedzy o finansach przedsiębiorstwa produkcyjnego – mile widziane

More Information