Młodszy specjalista ds. personalnych – program stażowy 117 views

Zakres obowiązków

  • Administrowanie danych kadrowych dotyczących absencji i czasu pracy pracowników w systemie SAP
  • Wsparcie procesów związanych z zatrudnianiem pracowników tymczasowych
  • Wspieranie procesów takich jak: szkolenia, rozwój pracowników, ocena pracownicza
  • Wsparcie działu w bieżących zadaniach – przygotowania do audytów, administracja kadrowa, eventy, „miękkie” projekty

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wykupienia karty MultiSport
  • System premiowy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • Program emerytalny
  • Świadczenia świąteczne
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Nagrody jubileuszowe
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Wymagania

  • Studia wyższe w trakcie – najlepiej kierunkowe ZZL lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną codzienną komunikację (pracujemy w międzynarodowym środowisku)
  • Biegła znajomość obsługi komputera – szczególnie sprawne posługiwanie się pakietem MS Office – Excel, Power Point
  • Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy

More Information