Praktyka w Zespole Obsługi Prawnej 226 views

Job Expired

Zakres obowiązków

  • Redagowanie projektów opinii prawnych i pism procesowych pod opieką Radcy Prawnego
  • Wyszukiwanie orzeczeń i przepisów
  • Wsparcie przy uzupełnianiu danych spraw sądowych i zakładanie teczek procesowych
  • Kontakt z sekretariatami sądów celem pozyskania informacji w sprawach procesowych
  • Możliwość uczestniczenia w rozprawach w charakterze publiczności

Oferujemy

  • Możliwość pracy w zespole, który prowadzi pełną sądową obsługę procesów i pozwala na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych w profesjonalnym środowisku
  • 3-miesięczną płatną praktykę – od 1 lipca 2024 r.
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Doświadczenie zawodowe w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Umowę o praktykę absolwencką
  • Zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności w wybranym obszarze
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu praktyk
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna

Wymagania

  1. Status studenta co najmniej 2-go roku (lub absolwent do roku po studiach) na kierunku prawo
  2. Podstawowa znajomość zagadnień procesu cywilnego
  3. Podstawowa umiejętność formułowania pism procesowych w sprawach cywilnych
  4. Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  5. Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  6. Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność
  7. Mile widziana umiejętność obsługi programów prawniczych (np. Lex, Legalis, itp.)

Nie czekaj i aplikuj już dziś!

More Information

  • This job has expired!