Staż w Oddziale Sprzedaży Korporacyjnej 224 views

Job Expired

Zakres obowiązków

  • Wsparcie doradców w procesie negocjacji i sprzedaży
  • Analiza dokumentacji niezbędnej do zawarcia umowy
  • Przygotowywanie dokumentacji potwierdzającej zawarcie umowy
  • Przygotowywanie raportów dla przełożonego

Oferujemy

  • Możliwość pracy w zespole, który działa w segmencie najbardziej wymagającego biznesu, tj. Klienta Korporacyjnego. Praca z Klientem Korporacyjnym to możliwość rozwoju bardzo wielu kompetencji głównie sprzedażowych i analitycznych. Dużym atutem jest współpraca w otoczeniu wielu branż (np. przemysł, handel, kultura czy turystyka), dzięki czemu poznajemy różne technologie i wielu ludzi
  • 6-miesięczny płatny staż – od 1 lipca 2024 r.
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych instytucji finansowej w Europie Środkowo-Wschodniej
  • Poznanie najlepszych specjalistów w branży i nawiązanie swoich pierwszych relacji biznesowych
  • Szkolenia rozwojowe
  • Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu stażu
  • Wsparcie doświadczonego opiekuna
  • Opiekę medyczną w PZU Zdrowie
  • Zniżkę pracowniczą do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platformę benefitową m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników

Wymagania

  1. Status studenta co najmniej 3-go roku (lub absolwent do dwóch lat po studiach) – kierunki: zarządzanie, prawo, ekonomia, ubezpieczenia
  2. Dobra znajomość pakietu MS Office
  3. Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  4. Kompetencje w prowadzeniu negocjacji
  5. Ogólna znajomość technik sprzedaży

Nie czekaj i aplikuj już dziś!

More Information

  • This job has expired!