Pracownik/ specjalista do działu pomiarów 58 views3 applications

Zakres obowiązków

– nadzorowanie procesu pozyskiwania, archiwizowania i przekazywania danych pomiarowych z urządzeń elektroenergetycznych,
– kontrola parametrów odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie sieci dystrybucyjnej spółki
– obsługa programów służących do parametryzacji liczników energii elektrycznej
– analiza danych pozyskanych z urządzeń elektroenergetycznych w tym rozpatrywanie reklamacji i przygotowywanie korekt danych pomiarowych
– opracowywanie sprawozdań oraz raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
– sporządzanie i archiwizacja dokumentacji technicznej
– wyjazdy do urządzeń celem kontroli ich pracy
– realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonych
– bieżąca współpraca z innymi działami spółki

Oferujemy

– pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się spółce
– zatrudnienie na umowę o pracę
– stałe godziny pracy
– możliwość zdobycia uprawnień elektroenergetycznych
– przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole osób otwartych, chętnie dzielących się wiedzą oraz doświadczeniem
– po okresie próbnym: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport

Wymagania

– wykształcenie wyższe bądź ostatnie lata studiów o kierunku energetycznym lub pokrewnym
– posiadanie prawa jazdy kat. B
– dobra znajomość programu Excel oraz pozostałych programów pakietu Office
– obsługa programu typu AutoCad
– umiejętność analitycznego myślenia, otwartość oraz chęć poszerzania wiedzy i umiejętności
– terminowość, duże poczucie obowiązku
– wysoka kultura osobista
– posiadanie uprawnień SEP mile widziane

More Information