Projektant / Asystent Projektanta branży elektroenergetycznej 80 views

Zakres obowiązków

  • Projektowanie sieci elektroenergetycznych WN, SN, nN ,zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi, normami, przepisami prawa budowlanego, energetycznego, administracyjnego
  • Współpraca z innymi działami inżynieryjnymi oraz z klientami
  • Prowadzenie projektu- koncepcja, proj. Techniczny, proj. Budowlany, proj. Wykonawczy
  • Pozyskiwanie uzgodnień, decyzji administracyjnych, opinii
  • Praca w terenie – wizje lokalne, spotkania z klientami

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją w branży elektroenergetycznej
  • Doskonałe warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Umowę o pracę
  • Pełny etat
  • Praca stacjonarna

Wymagania

  1. Minimum 3 letnie doświadczenia w projektowaniu sieci elektroenergetycznych.
  2. Wykształcenie wyższe kierunkowe w branży
  3. Znajomość obowiązujących norm i przepisów potrzebnych w procesie projektowym
  4. Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  5. Inicjatywa oraz zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów.
  6. Prawo jazdy Kategorii B
  7. Znajomość programów typu CAD 2D (np. AutoCAD, ZWCad itp.)
  8. znajomość pakietu MS Office (word, exel)
  9. Praca stacjonarna na pełen etat

More Information